در حال نمایش یک نتیجه

مشاوره حقوقی آنلاین

بدون امتیاز 0 رای
در مشاوره حقوقی آنلاین، شما ضمن تعیین راه ارتباطی و انتخاب موضوع مشاوره، فرآیند پرداخت را تکمیل کرده و درخواست خود را ثبت می کنید. کارشناسان ما فوراً درخواست شما را برای مناسب ترین وکیل در حوزه تخصصی مسئله شما ارسال می کنند. وکیل مربوطه در کمتر از 24 ساعت در فضای مجازی انتخابی شما به شماره اعلامی تان پیام داده و ضمن تنظیم و هماهنگی ساعت مشاوره، پاسخگوی سوالات شما به صورت آنلاین خواهد بود. از این طریق یک مشاوره حقوقی آنلاین واقعی را از وکیل پایه یک دادگستری دریافت خواهید نمود.
30 دقیقه
7
99,000 - 99,000 تومان

برای درک این معنا باید بدانیم که این نوع خدمات تنها در موسسه‌های دارای مجوز ارائه می‌شود. این موسسه نیز از مجموع وکلای متبحر و با تجربه تشکیل شده است. وکلا آموزش دیده‌اند تا به نمایندگی از موکلان خود دعاوی حقوقی را انجام داده و در مورد حقوق و تعهدات قانونی به افراد مشاوره دهند. موسسات ارائه دهنده خدمات حقوقی در جنبه‌های مختلف زندگی روزمره و تصمیم‌گیری‌ها نقش دارند. برای مثال برای پیگیری حقوق مدنی کارگران در قراردادهای تجاری تا گرفتن حق آسیب دیدگان مانند دیه می‌توان روی کمک این موسسات حساب باز کرد. البته این تنها بخشی از خدمات آنهاست. در ادامه این طیف را بیشتری بررسی خواهیم کرد.

به طور کلی در موسسات خدمات حقوقی یک یا چند وکیل در حال فعالیت هستند. حق ستان پایا پارس یکی از موسسات حقوقی است که در بستر آنلاین و با فقط وکلای پایه یک دادگستری فعالیت می کند و خدمات حقوقی را بصورت آنلاین ارائه می دهد اما در صورت نیاز ملاقات حضوری نیز برگزار می کند. هدف از طراحی این پلتفرم ارائه مشاوره حقوقی به ایرانیان سراسر دنیا با کمترین هزینه است.